UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten piszacy o ZST to jakis nawiedzony. Rodzice mu krzywde zrobili, ze go splodzili. Wszystkie komenty o ZST z jednego nru IP. Trzeba sie bylo uczyc gamoniu a nie teraz narzekac. W kazdej szkole byloby ci zle. Teraz tez pewnie jestes bezrobotny, bo cie praca nie moze znalezc.