UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety ale muszę zgodzić się z tymi którzy wcześniej wypowiadali się na temat ZST [dawniej TB]. W tej szkole aktualnie liczą się tylko klasy mundurowe resztę ma się głęboko w poważaniu. Nauczyciele kiedy chcą przychodzą na lekcje. Jak im się przypomni to przyjdą. Promują szkołę jakby była ósmym cudem świata a w rzeczywistości przypominają sobie że istnieje coś takiego jak matura i egzamin zawodowy dopiero w 4 klasie, tylko że wtedy jest już za późno. Ogólnie mówiąc więzienie w którym nie uczą a wymagają. Szkoła nadaje się do śmiechu warte. .Zdecydowanie nie polecam.