UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten piszacy o ZST to jakis nawiedzony. Rodzice mu krzywde zrobili, ze go splodzili. Wszystkie komenty o ZST z jednego nru IP. Trzeba sie bylo uczyc gamoniu a nie teraz narzekac. W kazdej szkole byloby ci zle. Teraz tez pewnie jestes bezrobotny, bo cie praca nie moze znalezc.


Anuluj