A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Drodzy gimnazjaliści odradzam Wam Technikum budowlane (ZST) zmarnujecie tam 4 lata ze swojego życia. Nauczyciele nie przychodzą na lekcje, już nie wspominając, że Panie Dyrektor przypisze sobie godziny i nie przychodzi na nie. Są i tacy nauczyciele którym się zabierze kartke to niewie co robic !!! odradzam szkołe w 100 %
Odradzam szkołę ZST. Nauczyciele zajmują się tylko klasami policyjnymi. W tamtym roku zdałem bardzo słabo maturę po przez nauczycieli którzy nie przychodzili na lekcje a wymagali. Szkoda marnowac 4 lat. Drodzy gimnazjalisci nie marnujcie 4 lat w ZST bedziecie mocno żałowac !!!!
To bardzo dobrze iż jest taka impreza dla młodych ludzi. .. ..
zobaczą jak jest wiele szkół. .. .i zaczną myśleć nawet o tym czego nie wiedzieli. .. .
I najważniejsze, wiedzy nie wkłada się łopatkami do mózgów!
WCUM - czyli wiedzieć, chcieć, umieć, móc. .. ..
To, że innym jakaś szkoła nie, ,pasi, ,. .. .. , ,. keine problem, ,.
To Twój wybór i Twój wysiłek na drodze do sukcesu.
I to jest pierwszy krok: informacja o tym co jest w ofercie edukacyjnej w Elblągu.
Udanych wyborów po spokojnym przejrzeniu propozycji.
Oj, droga młodzieży, uczniowie ZST, chyba za mocno przyzwyczailiście się do tego, że wszystko się za Was robi, najpierw w domu, a potem tego samego oczekujecie po szkole. Nikt się za Was nie nauczy, i nikt nie zda egzaminów, a na pewno nie nauczyciele. Oni są od tego, żeby Wam powiedzieć, czego się nauczyć i w jaki sposób - a wy takich prostych rzeczy nie pojmujecie. A poziom widać po wypowiedziach. POPRZEZ pisze się razem - ile to lat spędził kolega w szkole? A na j. polski to się chodziło i lektury czytało? Nic dziwnego, że uczeń zdał słabo maturę :) Takie czasy mamy, że teraz zamiast rozliczać ucznia z wyników JEGO NAUKI rozlicza sie nauczycieli. Każdy wie, że glina do ulepienia jest różnej jakości, i chociażby nie wiadomo co robił, i tak ze słabego materiału nic nie ulepi. TAK WIĘC DRODZY UCZNIOWIE, WEŹCIE SIE DO NAUKI zamiast wypisywać takie brednie.
Idę do TMU na logistykę. Dobry wybór?
Padło pytanie. .. to wszystko zależy od twoich planów i preferencji. ..
Efekty nauki uczniów do tej pory są interesujące - niezłe lokaty w konkursach regionalnych i krajowych.
Logistyka wymaga, ,kumatych, ,i dynamicznych ludzi, podejmujących szybko trafne decyzje.
Praktycznie od chwili rozpoczęcia projektu do końca ktoś coś z logistyki robi.
Filozofowie i myśliciele się trudno odnajdują w takim, ,młynie, ,.
No i obszar zagadnień do poznania jest duży.
To tak w skrócie. .. .
No więc jak chyba większość odradzam wyboru ZST na swoją drogę do przyszłości; ] W tej placówce można poczuć się jak w zakładzie karnym chociaż i tam mają czasem lepiej, szkoła zamknięta na klucz. Pamiętam nawet w tamtym roku jak było ciepło wszyscy musieliśmy siedzieć całymi przerwami w szkole zamiast spędzić miło czas na terenie szkoły. Tak jak ktoś już pisał, zgłaszanie problemów? po co jak i tak nikt z tym nic nie robi. Nasze prośby i skargi znajdują się głęboko w poważaniu. Przyznam atmosfera fajna, nauczyciele spoko. Od czasu utworzenia klas mundurowych reszta profili jest na każdym kroku odpychana na bok, oddzielne imprezy, wyróżnienia etc. Natrafiamy nawet na sytuacje kiedy Pani woźna ma prawa porównywalne z dyrekcja. .. Ogólnie jeżeli chcecie zmarnować 4 lata swojego pięknego życia to zapraszam !
Odradzam ZST na Grottgera!!!
Ludzie nie róbcie swojej życiowej pomyłki, poziom bardzo niski. .. nauczyciele przychodzą kiedy się im chce. .. ŁAZIENKI sa zamykane na klucz( wiec jak chcesz załatwić swą potrzebę fizjologiczna to robisz w spodnie. .. a już nie wspomnę a PANI MGR INZ za która się uważa WOŹNA przydziele sobie większe prawa od nauczyciela!!!
Co ja mówię od DYREKTORA!!!
Przytoczę tu sytuacje w zimę tego roku. .. Uczniowie wyszli na przerwie do sklepu znajdującego sie koło szkoly, a WOŹNA widząc uczniów zamkneła na klucz główne dzwi i kazała stac cała godzinę na mrozie. .. a mrozy tej zimy dochodził do -30 stopni! I co to jest normalne??? w sweterkach?? Szkoła jest jak więzienie. .. poza tym w szkole ciągle unosi się zapach zgniłych jaj. .. fuuu. .. kanalizacje niech zrobia. .. .
ODRADZAM wyboru tej szkoly!
I PROSZĘ od miasta o porządne kontrole tej szkoły!!!!