UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do absolwentow ZST zamiast wypisywac jaka ta szkola jest zla i najgorsza trzeba bylo w czasie nauki zglaszac takie sytuacje a nie teraz narzekac; ]
kolezanka
Do absolwentow ZST zamiast wypisywac jaka ta szkola jest zla i najgorsza trzeba bylo w czasie nauki zglaszac takie sytuacje a nie teraz narzekac; ]
kolezanka