UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do absolwentow ZST zamiast wypisywac jaka ta szkola jest zla i najgorsza trzeba bylo w czasie nauki zglaszac takie sytuacje a nie teraz narzekac; ]

kolezanka

Anuluj