UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja chciałem sie uczyć, ale ta placówka nie pozwaliła mi na to. .. w tej szkole jedynie można odpocząć a nie pogłębić swoje wiadomości.

absolwent

Anuluj