UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja chciałem sie uczyć, ale ta placówka nie pozwaliła mi na to. .. w tej szkole jedynie można odpocząć a nie pogłębić swoje wiadomości.
absolwent
Ja chciałem sie uczyć, ale ta placówka nie pozwaliła mi na to. .. w tej szkole jedynie można odpocząć a nie pogłębić swoje wiadomości.
absolwent