UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Heh ja nadal chodzę do ZST i chciałam zauważyć, że nasze skargi, są w wielkim poważaniu :) więc także odradzam tej szkoły, atmosfera jest fajna i nie narzekam, nauczyciele tez spoko, alee jeśli chodzi o całokształt to porażka, i zgadzam się z wyzej napisanymi komentarzami dot. ZST bo to prawda :) Heh klucz do toalety. .? dostaniesz jesli jesteś lizusem; P Pozdro :*

Uczeń