UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto też dodać że ''szkoła'' w tym przypadku placówka jest pod kluczem, tzn. toalety są zamykane i wyjścia ze szkoły, więc nie można się załatwić (chyba że pójdzie się po klucz) ani wyjść. Nie warto marnować 4 lat dla tej szkoły. ..