UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Absolwentowi pewnie się nóżka na maturze powinęła i obwinia za to wszystkich, tylko nie siebie :) Zamiast pisać co pięć minut na forum, trzeba było się pouczyć, bo nawet w najlepszej szkole łopatą się wiedzy nie wrzuci, ot.