UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli ktos nie chodził do ZST i nie wie jak jest tylko przypuszcza jak moze byc to proszę się nie wypowiadać bo guzik wiecie co tam sie dzieje. Atmosfera w szkole jest fajna, sa w porządku nauczyciele ale i sa pseudo nauczyciele. A nóżka to wcale mi sie nie powinęła :D:D

Absolwent