22
24.08.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszystkie imprezy z serii "coolturalna starówka" są opłacone z naszych podatków z kasy elblaga i nie tylko więc ciesz się, ze tym razem była okazja wejscia free to takie puszczanie oka do elblazan, ze przeciez imprezy były gratisowe - jakby ktos się skarzył :)
(2011.08.25)

info

0  
  0
muzycy na pewno byli opłaceni wiec wiec sobie pograli, a kto siedzi na widowni? :) Ci co płacą wieć przyszli zobaczyć w kogo zainwestowali, czy aby na pewno nie ma kaszany no i rozerwać się w rytmach tzw "wyżśzej kultury" poezji :D
(2011.08.25)

info

0  
  0
Nie tylko autorowi tekstu "spociło się oko", mi też i to kilka razy. .. a ten utwór, o którym wspomina to pewnie "Bolą mnie nogi" - w wykonaniu Tomka znakomity :) Było fantastycznie, mam gęsią skórkę na samą myśl :)
Ojoj (2011.08.25)

info

0  
  0
to przeciętny wokalista, wszystkie piosenki śpiewa jednakowo, jak zaczyna tak kończy, jedna barwa - skąd tan cały szum i nagrody ?
(2011.08.25)

info

0  
  0
rozumiem ze ty bys wolal zeby zaczynal falsetem a konczyl basem? bo nie kumam o co ci chodzi z ta jedna barwa.
wtf? (2011.08.25)

info

0  
  0
o to chodzi, ze niczym sie nie wyróznia ten wokal - ktos w koncu tez to zauwayżł, pewnie ziomki go wspieraja; ) ale mialem sie go nie czepiać bo przecież każdy ma prawo do "szcześcia"; -D
(2011.08.25)

info

0  
  0
Do poprzednika. .. .Pewnie tak piszesz, bo zazdroscisz, to chyba choroba narodowa, na pewno nie masz zadnego talentu i na pewno nigdy nie osiagniesz tyle co on. .. .trzeba przeciez pluc jadem jak sie innym udaje prawda? Glos niech oceniaja fachowcy, ktorzy mowia o Tomku, ze jest swietny, wiec zajmij sie lepiej kopaniem rowow, bo do kultury to Ci daleko i tej przez duze K i tej osobistej. .. ..
Ojoj (2011.08.25)

info

0  
  0
tacy z nich fachowcy jak z kosiej dup. .y trąba :) nie znasz mnie i nie wiesz czym sie zajmuje wiec nie oceniaj pochopnie bo poki co to ty frustracie zasciankowy jadem sypiesz i pokazujesz prawdziwe oblicze frustrata który pewnie jest samym stenyczkiem albo znajomym co go/siebie broni, steniek? sam sie bronisz? to juz krytykowac nie wolno? ktos delikatnie napisal ze to go nie bawi i nie obraził tego stenczyka, widac Ojoj ze słoma ci z butów wystaje oraz to wlasnie ci brak kultury i logicznego myslenia i sam/sama niczego sobią nie reprezentujesz ale masz 'fanów' steniek; )
(2011.08.25)

info

0  
  0
nie wiem czy slowa - przecietny wokalista to nie obraza, a Ty i tak malo sie znasz, burak z Ciebie i tyle hehehe to ode mnie
ojoj (2011.08.26)

info

0  
  0
Facet ma świetny głos, osobowość a koncert był w porządku. To, że zdobył tyle nagród mnie nie dziwi.
(2011.08.26)

info

0  
  0