UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystkie imprezy z serii "coolturalna starówka" są opłacone z naszych podatków z kasy elblaga i nie tylko więc ciesz się, ze tym razem była okazja wejscia free to takie puszczanie oka do elblazan, ze przeciez imprezy były gratisowe - jakby ktos się skarzył :)