UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkie imprezy z serii "coolturalna starówka" są opłacone z naszych podatków z kasy elblaga i nie tylko więc ciesz się, ze tym razem była okazja wejscia free to takie puszczanie oka do elblazan, ze przeciez imprezy były gratisowe - jakby ktos się skarzył :)


Anuluj