UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie tylko autorowi tekstu "spociło się oko", mi też i to kilka razy. .. a ten utwór, o którym wspomina to pewnie "Bolą mnie nogi" - w wykonaniu Tomka znakomity :) Było fantastycznie, mam gęsią skórkę na samą myśl :)

Ojoj