UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tacy z nich fachowcy jak z kosiej dup. .y trąba :) nie znasz mnie i nie wiesz czym sie zajmuje wiec nie oceniaj pochopnie bo poki co to ty frustracie zasciankowy jadem sypiesz i pokazujesz prawdziwe oblicze frustrata który pewnie jest samym stenyczkiem albo znajomym co go/siebie broni, steniek? sam sie bronisz? to juz krytykowac nie wolno? ktos delikatnie napisal ze to go nie bawi i nie obraził tego stenczyka, widac Ojoj ze słoma ci z butów wystaje oraz to wlasnie ci brak kultury i logicznego myslenia i sam/sama niczego sobią nie reprezentujesz ale masz 'fanów' steniek; )