UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
rozumiem ze ty bys wolal zeby zaczynal falsetem a konczyl basem? bo nie kumam o co ci chodzi z ta jedna barwa.
wtf?
rozumiem ze ty bys wolal zeby zaczynal falsetem a konczyl basem? bo nie kumam o co ci chodzi z ta jedna barwa.
wtf?