UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystkie imprezy z serii "coolturalna starówka" są opłacone z naszych podatków z kasy elblaga i nie tylko więc ciesz się, ze tym razem była okazja wejscia free to takie puszczanie oka do elblazan, ze przeciez imprezy były gratisowe - jakby ktos się skarzył :)