UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie tylko autorowi tekstu "spociło się oko", mi też i to kilka razy. .. a ten utwór, o którym wspomina to pewnie "Bolą mnie nogi" - w wykonaniu Tomka znakomity :) Było fantastycznie, mam gęsią skórkę na samą myśl :)
Ojoj