UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do poprzednika. .. .Pewnie tak piszesz, bo zazdroscisz, to chyba choroba narodowa, na pewno nie masz zadnego talentu i na pewno nigdy nie osiagniesz tyle co on. .. .trzeba przeciez pluc jadem jak sie innym udaje prawda? Glos niech oceniaja fachowcy, ktorzy mowia o Tomku, ze jest swietny, wiec zajmij sie lepiej kopaniem rowow, bo do kultury to Ci daleko i tej przez duze K i tej osobistej. .. ..

Ojoj