UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

muzycy na pewno byli opłaceni wiec wiec sobie pograli, a kto siedzi na widowni? :) Ci co płacą wieć przyszli zobaczyć w kogo zainwestowali, czy aby na pewno nie ma kaszany no i rozerwać się w rytmach tzw "wyżśzej kultury" poezji :D