UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

muzycy na pewno byli opłaceni wiec wiec sobie pograli, a kto siedzi na widowni? :) Ci co płacą wieć przyszli zobaczyć w kogo zainwestowali, czy aby na pewno nie ma kaszany no i rozerwać się w rytmach tzw "wyżśzej kultury" poezji :D


Anuluj