UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
muzycy na pewno byli opłaceni wiec wiec sobie pograli, a kto siedzi na widowni? :) Ci co płacą wieć przyszli zobaczyć w kogo zainwestowali, czy aby na pewno nie ma kaszany no i rozerwać się w rytmach tzw "wyżśzej kultury" poezji :D