A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Te, krytykant-pobaw się plasteliną, może penicylinę ulepisz. ..
ta wzruszająca ballada to"kiedy mnie już nie będzie". prawdę mówiąc, wykonanie nie do pobicia, było super i ta gitarka też zarąbista. szkoda że nie ma tego gdzieś na you tubie, posłuchałabym jeszcze tego utworu, ale tylko w wykonaniu Tomka:)