22
24.08.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Te, krytykant-pobaw się plasteliną, może penicylinę ulepisz. ..
(2011.08.26)

info

0  
  0
ta wzruszająca ballada to"kiedy mnie już nie będzie". prawdę mówiąc, wykonanie nie do pobicia, było super i ta gitarka też zarąbista. szkoda że nie ma tego gdzieś na you tubie, posłuchałabym jeszcze tego utworu, ale tylko w wykonaniu Tomka:)
(2011.08.30)

info

0  
  0