UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do poprzednika. .. .Pewnie tak piszesz, bo zazdroscisz, to chyba choroba narodowa, na pewno nie masz zadnego talentu i na pewno nigdy nie osiagniesz tyle co on. .. .trzeba przeciez pluc jadem jak sie innym udaje prawda? Glos niech oceniaja fachowcy, ktorzy mowia o Tomku, ze jest swietny, wiec zajmij sie lepiej kopaniem rowow, bo do kultury to Ci daleko i tej przez duze K i tej osobistej. .. ..
Ojoj