A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a moim zdaniem nieh jest ta fontanka i niech sie dzieci kopia!
Fontanna to nie basen. Jak komuś gorąco to niech obok stanie. Drobne kropelki go zroszą. Dzieci powinny mieć jakieś zakazy, bo i tak za dużo im wolno. Idąc tokiem myślenia, że im gorąco, to niech się ochłodzą, dojdziemy do niech się napiją piwa, bo ono gasi pragnienie. Do kąpieli - BASEN.
a moim zdaniem na cale Nowakowo a co ma nowakowo z fonntanna???
Bzdura! Może jeszcze zalegalizują mycie samochodów na bulwarze A. Zygmunta!!? A jeżeli chodzi o postępowanie na wzór UE to może skończmy robić to jedynie na drodze prawnej i ustawowej.
Ludzie!!!!!!!!!!! . Zbliżają się wybory samorządowe i trzeba coś zrobić aby zaistnieć na forum, żeby pan X lub Y wiedział że jest taki pan i że chce coś dla miasta zrobić. Przecież nikt nie chce spaść ze stołka.
(zapomniałem podpisać wiadomość z 29 czerwca)
wspólnie z kolega doszlismy do wniosku ze kapiel w tej fatanie to dobra rzecz tylko czemu tak puzno nasi radni doszli do tego ze istnieje taka mozliwosc. policja i straz miejska bedzie miala wtedy wiecej czasu na prawdziwych przestepcow no i oczywiscie beda mogli wiecej brac w lape
Niechaj kadencja tej rady dobiegnie jak najszybciej końca!!!! Przecież od "radosnej" twórczości radnych chłop na miedzy ze śmiechu umrze!!!!!!!! Co do samego pomysłu - radnego Lassmana wymoczyć, wymoczyć i jeszcze raz wymoczyć!!!!!!!! - niekoniecznie w wodzie.
to pomysl w sumie bez sensu bo i tak ludzie sie tam kapali i tak.przedtem nie robilo im roznicy czy to legalne czy nie wiec teraz nic sie nie zmieni...
skoro dzieci kapią sie tak nielegalnie teraz, to i beda sie kąpać dalej, wiec chyba lepiej wyremontować tę fontannę coby bylo bezpieczniej i im na to pozwolić:)