UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to pomysl w sumie bez sensu bo i tak ludzie sie tam kapali i tak.przedtem nie robilo im roznicy czy to legalne czy nie wiec teraz nic sie nie zmieni...

kalafiorek

Anuluj