UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fontanna to nie basen. Jak komuś gorąco to niech obok stanie. Drobne kropelki go zroszą. Dzieci powinny mieć jakieś zakazy, bo i tak za dużo im wolno. Idąc tokiem myślenia, że im gorąco, to niech się ochłodzą, dojdziemy do niech się napiją piwa, bo ono gasi pragnienie. Do kąpieli - BASEN.

Anna

Anuluj