UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie!!!!!!!!!!! . Zbliżają się wybory samorządowe i trzeba coś zrobić aby zaistnieć na forum, żeby pan X lub Y wiedział że jest taki pan i że chce coś dla miasta zrobić. Przecież nikt nie chce spaść ze stołka.

Strażak