UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wspólnie z kolega doszlismy do wniosku ze kapiel w tej fatanie to dobra rzecz tylko czemu tak puzno nasi radni doszli do tego ze istnieje taka mozliwosc. policja i straz miejska bedzie miala wtedy wiecej czasu na prawdziwych przestepcow no i oczywiscie beda mogli wiecej brac w lape

emsi hamer