62
26.06.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fontannę wyremontować? TAK! Pozwolić na kąpiel? NIE! To nie miejskie kąpielisko. Fontanna powinna zdobić miasto, a Straż Miejska i Policja pilnować, by jej nie zaśmiecano i nie dewastowano. To, że do tej pory dzieciaki się kąpały w fintannie, to wina służb porządkowych, a nie dzieci. Nie wystarczy, że dzieciaki moczą się w fontannie obok Pizzerii? Może tak radny Lassman udostępni im do kąpieli "wanny" w Urzędzie Miejskim. Wystarczy puścić wodę z kranów, które kiedyś z pewnością działały.
OKO (2002.07.02)

info

0  
  0
Może by tak przed drukiem sprawdzić imię cytowanego radnego. Janusz nie Jerzy
Grażyna (2002.07.02)

info

0  
  0
Przyznaję, moja wina. Za pomyłkę zainteresowanego i Czytelników przepraszam.
autor (2002.07.02)

info

0  
  0
Odremontować kąpielisko miejskie, to jest miejsce na pluskanie się.
A. (2002.07.03)

info

0  
  0
Jeśli postawią obok stanowisko WOPRu.
Adam (2002.07.03)

info

0  
  0
Ten lassman to jakis gupek?
Krzysiek (2002.07.06)

info

0  
  0
Bzdura !!!! Kompletnie
Maciek (2002.07.14)

info

0  
  0
Przecież lepiej pójść na basen Miejski przy ulicy Spacerowej. W tym roku na razie można do woli pokąpać się za darmo i pod bacznym okiem ratowników.
gimnazjalista (2002.07.18)

info

0  
  0
To jest niegłupi pomysł tylko istnieje pewna zasada , ,że wszystko co jest legalne niesprawia już tak wielkiej frajdy i dzieciaki się wycofają z ochoty na kąpiel , znajdą nowe zakazane zajęcia ! Więc nieróbmy im tego bo przecież w końcu nikomu oni nie szkodzą . Napewno nikt z nich się nieutopi bo zadużo tam się kręci ludzi .Taka kąpiel jest bezpieczniejsza od biegania po torach tramwajowych.Myślę żeby to było legalne nielegalnie. Taki paradoks . Wszystkim to wyjdzie na zdrowie i dzieci niebędą się bawiły w berka ze smutnymi panami S.M. , oni też pewnie by się ucieszyli niemusząc odpędzać dzieciaków od beztroskiej zabawy w H2O.
Pablo Zen (2002.07.18)

info

0  
  0
Cześć ja uważam , że to głupi pomysł kąpać się tam będą ludzie o kturych niemamy pojęcia ja niepuszczę tam swojego dziecka poco, poto by się nabawiło grzybicy ? Nie , ja jestem przeciw !
Misia (2002.07.18)

info

0  
  0