A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Fontannę wyremontować? TAK! Pozwolić na kąpiel? NIE! To nie miejskie kąpielisko. Fontanna powinna zdobić miasto, a Straż Miejska i Policja pilnować, by jej nie zaśmiecano i nie dewastowano. To, że do tej pory dzieciaki się kąpały w fintannie, to wina służb porządkowych, a nie dzieci. Nie wystarczy, że dzieciaki moczą się w fontannie obok Pizzerii? Może tak radny Lassman udostępni im do kąpieli "wanny" w Urzędzie Miejskim. Wystarczy puścić wodę z kranów, które kiedyś z pewnością działały.
Może by tak przed drukiem sprawdzić imię cytowanego radnego.
Janusz nie Jerzy
Przyznaję, moja wina. Za pomyłkę zainteresowanego i Czytelników przepraszam.
Odremontować kąpielisko miejskie, to jest miejsce na pluskanie się.
Jeśli postawią obok stanowisko WOPRu.
Ten lassman to jakis gupek?
Bzdura !!!! Kompletnie
Przecież lepiej pójść na basen Miejski przy ulicy Spacerowej. W tym roku na razie można do woli pokąpać się za darmo i pod bacznym okiem ratowników.
To jest niegłupi pomysł tylko istnieje pewna zasada , ,że wszystko co jest legalne niesprawia już tak wielkiej frajdy i dzieciaki się wycofają z ochoty na kąpiel , znajdą nowe zakazane zajęcia ! Więc nieróbmy im tego bo przecież w końcu nikomu oni nie szkodzą . Napewno nikt z nich się nieutopi bo zadużo tam się kręci ludzi .Taka kąpiel jest bezpieczniejsza od biegania po torach tramwajowych.Myślę żeby to było legalne nielegalnie. Taki paradoks . Wszystkim to wyjdzie na zdrowie i dzieci niebędą się bawiły w berka ze smutnymi panami S.M. , oni też pewnie by się ucieszyli niemusząc odpędzać dzieciaków od beztroskiej zabawy w H2O.
Cześć ja uważam , że to głupi pomysł kąpać się tam będą ludzie o kturych niemamy pojęcia ja niepuszczę tam swojego dziecka poco, poto by się nabawiło grzybicy ? Nie , ja jestem przeciw !