UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

skoro dzieci kapią sie tak nielegalnie teraz, to i beda sie kąpać dalej, wiec chyba lepiej wyremontować tę fontannę coby bylo bezpieczniej i im na to pozwolić:)

olisia

Anuluj