UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
skoro dzieci kapią sie tak nielegalnie teraz, to i beda sie kąpać dalej, wiec chyba lepiej wyremontować tę fontannę coby bylo bezpieczniej i im na to pozwolić:)
olisia
skoro dzieci kapią sie tak nielegalnie teraz, to i beda sie kąpać dalej, wiec chyba lepiej wyremontować tę fontannę coby bylo bezpieczniej i im na to pozwolić:)
olisia