UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fontanna to nie basen. Jak komuś gorąco to niech obok stanie. Drobne kropelki go zroszą. Dzieci powinny mieć jakieś zakazy, bo i tak za dużo im wolno. Idąc tokiem myślenia, że im gorąco, to niech się ochłodzą, dojdziemy do niech się napiją piwa, bo ono gasi pragnienie. Do kąpieli - BASEN.
Anna