UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niechaj kadencja tej rady dobiegnie jak najszybciej końca!!!! Przecież od "radosnej" twórczości radnych chłop na miedzy ze śmiechu umrze!!!!!!!! Co do samego pomysłu - radnego Lassmana wymoczyć, wymoczyć i jeszcze raz wymoczyć!!!!!!!! - niekoniecznie w wodzie.
zen