UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie!!!!!!!!!!! . Zbliżają się wybory samorządowe i trzeba coś zrobić aby zaistnieć na forum, żeby pan X lub Y wiedział że jest taki pan i że chce coś dla miasta zrobić. Przecież nikt nie chce spaść ze stołka.
Strażak