UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wspólnie z kolega doszlismy do wniosku ze kapiel w tej fatanie to dobra rzecz tylko czemu tak puzno nasi radni doszli do tego ze istnieje taka mozliwosc. policja i straz miejska bedzie miala wtedy wiecej czasu na prawdziwych przestepcow no i oczywiscie beda mogli wiecej brac w lape
emsi hamer