Kąpiel legalna?

62
26.06.2002
Kąpiel legalna?
Radny Janusz Lassman zaproponował legalizację kąpieli w fontannie przy ul. 1 Maja
Radny Janusz Lassman zaproponował podczas sesji Rady Miejskiej, aby “tak jak na całym świecie” w upalne dni w fontannie przy ul. 1 Maja można było bezpiecznie szukać ochłody. - Zamiast przeganiać dzieci z fontanny, zadbajmy o to, aby była ona czysta i bezpieczna – powiedział (podajemy za: Dziennik Elbląski nr 146 z 25 czerwca br.). Podczas upałów z ochłody w fontannie korzystają przede wszystkim dzieci, których – jak stwierdził radny Janusz Lassman – i tak nie sposób upilnować. - W upał ani policanci, ani strażnicy miejscy nie mogą przecież stać przy fontannie i pilnować, aby nikt do niej nie wchodził - powiedział Lassman. - Powinniśmy zadbać przede wszystkim o to, aby dno niecki fontanny było czyste i bezpieczne.
Pomysł zalegalizowania kąpieli spragnionych ochłody w upalne dni w fontannie przy ul. 1 Maja to hit czy kit?
101
Głosuj na hit
117
Głosuj na kit
M

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bez kopletnej modernizacji -kit
kit (2002.06.26)

info

0  
  0
kompletna bzdura !!!!!
Norden (2002.06.26)

info

0  
  0
Nonsens. Przecież nie można zalegalizować czegoś co nie spełnia jakichkolwiek warunków sanitarnych i w zasadzie nie ma możliwości technicznych by przy tak niewielkiej ilości wody to osiągnąć. Nie wspominając już o ratowniku, prysznicach itp. To przecież nie kąpielisko, a takie i jeszcze inne warunki trzeba spełnić. Nie wiem czy ktoś o zdrowym umyśle podpisał by się pod taką decyzją. A może Pan radny się odważy ?!
Spacerowicz (2002.06.26)

info

0  
  0
ZABRONIĆ KĄPANIA SIĘ TAM. TOŻ TO WSTYD NA CAŁĄ UE!
(2002.06.26)

info

0  
  0
No, racja, a nawet wstyd na całe Nowakowo.
(2002.06.26)

info

0  
  0
Pan radny chciał, aby zadbać, by fontanna była czysta i bezpieczna. Jeżeli tak bedzie, to ja jestem jak najbardziej na tak. Gratuluje pomysłu!!! Hit!
abi (2002.06.26)

info

0  
  0
KIT KOMLETNE DNO, LUDZIE JAK WAM CIEPŁOM TO NA BASENIK NA SPACEROWĄ ZAPRASZAM.
(2002.06.26)

info

0  
  0
Moim zdaniem,jest to świetny pomysł.Dorośli mogli by "pokrzepić" się "pod parasolami" mając "na oku" swoje pociechy.I niech to nie będzie "pomysł z zachodu" tylko lokalna inicjatywa. Wszak Polacy nie gesi........i terz dobre pomysły miewają.Jestem ZA.
kosmosik (2002.06.27)

info

0  
  0
Moim zadaniem był by to dobry pomysł. Przecierz sami mówiliscie, że nie możecie odgonić dzieci! Dzieci chcą czegoś takiego.
(2002.06.27)

info

0  
  0
Pomysł dobry- zgadzam sie zadbac o stan techniczny, czysta wodę!!! jest tylko 1 problem i to najbardziej istotny !!! Mieszkam w pobliżu i wiem co sie dzieje tam w godznach wieczornych. Po pierwszym dniu od renowacji fonntany i sprawdzeniu czystości wody, będą w niej pływały butelki, śmieci, i niektórzy panowie zrobia sobiez niej szalet miejski.Nie oszukujmy sie 60 % ludzi będzie dbało o fonntane , 40 % zrobi z niej smierdzące bajoro. Niektórym bardzo przeszkadzaja drzewka, ławki, latarnie, smietniki i fonntana z czysta wodą tez będzie im przeszkadzać. Mam nadzieje że czarnowidzę!!!!
Mimi (2002.06.27)

info

0  
  0