UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niechaj kadencja tej rady dobiegnie jak najszybciej końca!!!! Przecież od "radosnej" twórczości radnych chłop na miedzy ze śmiechu umrze!!!!!!!! Co do samego pomysłu - radnego Lassmana wymoczyć, wymoczyć i jeszcze raz wymoczyć!!!!!!!! - niekoniecznie w wodzie.
zen