29
15.10.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
byłem w toruniu dworzec o wiele gorszy a pani z okienka tym bardziej nie potrafiła mi sprzedać biletu, nie potrafiła obsługiwać terminala i kasy do kart. wogóle cieżko znaleźć się w tunelach nie opisane po polsku a co dopiero w języku obcy. a toruń to przecież miast turystyczne, studenckie, z piękną historią. a do tego jeden most ma samochodowy. więc panu co mu się nasz dworzec nie podobał w elblągu niech się wstrzyma od komentarzy bo u nas jest o niebo lepiej niż w innych większych miastach. poprostu w wielu miastach potrzeba jest remontów dworców.
ELBLĄŻANIN82 (2008.10.15)

info

0  
  0
Przepraszam, zapomniałem podpisać swoją wypowiedź dotyczącą niemożności zapłaty za bilety kartą. Do Elblążanina 82: dziecko, są jeszcze gorsze dworce niż w Toruniu. Czy chcesz żeby turyści porównywali Twoje miasto do zabitych deskami dziur czy może wolałbyś aby w Twoim mieście było NORMALNIE. Tak jak być powinno.
turysta (2008.10.15)

info

0  
  0
"Aha. Co z tym, niedawno podpalonym budynkiem? Rozbiórka?" Żadna rozbiórka tylko remont. Z tyłu tego budynku właśnie rozkładają rusztowania, a i w samym budynku też ciągle coś remontują.
do: "sven" (2008.10.15)

info

0  
  0
Niech ktoś napisze co dzieje się ze starym budynkem na przeciwko inwestycji Mytycha, czy już go rozbierają? Może ktos wie czyją jest własnością miasta czy PKP ? Oczywiście zmiany na plus w tym arcyważnym punkcie każdego miasta cieszą, ale zapytam czemu następuje to dopiero gdy pojawia się inwestor budujący nieruchomość i czy nie jest przyjęte w takich przypadkach że to inwestor podnosi standart otoczenia wokól swojej nieruchomosci, nawet gdy teren jest publiczny. Narazie to za publiczne pieniądze podnosi się wartość inwestycji Mytycha, kto by chciał tam coś robić gdyby plac wyglądał tak jak przed remontem?
Bob B. (2008.10.15)

info

0  
  0
jak łatwo remontować za pieniądze podatnikow, może jednak zainwestować w miejsca pracy panie prezydencie
gorzała (2008.10.15)

info

0  
  0
Co do tego budynku co go remontuja to ytalem sie budowlancow tam pracujacych to powiedzieli ze sami nie wiedza co tam bedzie ale podejrzewaja ze jakies biura moze jakies sklepy. Fajnie by bylo jak by tam byla restauracja np KFC
mieszkaniecEl (2008.10.15)

info

0  
  0
Do Bob coś tam: Nie przesadzaj. Twoim zdaniem nie należałoby robić placu, bo prywatny inwestor buduje tam coś? W ten sposó rozumując- nic nigdzie za publiczne pieniądze nie powinno byc budowane.
bób (2008.10.15)

info

0  
  0
Ten ohydny dworzec powinni wyburzyć i postawić wiatę.
F. FLINSTONNN ... (2008.10.15)

info

0  
  0
No własnie kiedy ktos sie wexmie za dworzec PKP przeciez to wstyd i ochyda tam wejsc, kto za niego odpowiada i kiedy go wyremontuje przeciez ten dworzec PKP przy tych inwestycjach dookoła wyglada jak skansen z mninionej epoki
el (2008.10.15)

info

0  
  0
w tym reklamowym artykule, wychwalającym pana Prezydenta, pani Naczelnik nieśmioało wspomniała o zegarze słonecznym /już wpadka !- budynek Mytycha jest zbyrt wysoki !/ oraz o FONTANNIE !. Ta fontanna ma kosztować - bagatela - 750.000 zł !!!! Za te pieniądze można posatawić na działce miejskiej w stanie surowym jeden budynek komunalny !!! Gratuluję rozrzutności. Eb
(2008.10.16)

info

0  
  0