UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w tym reklamowym artykule, wychwalającym pana Prezydenta, pani Naczelnik nieśmioało wspomniała o zegarze słonecznym /już wpadka !- budynek Mytycha jest zbyrt wysoki !/ oraz o FONTANNIE !. Ta fontanna ma kosztować - bagatela - 750.000 zł !!!! Za te pieniądze można posatawić na działce miejskiej w stanie surowym jeden budynek komunalny !!! Gratuluję rozrzutności. Eb