UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co do tego budynku co go remontuja to ytalem sie budowlancow tam pracujacych to powiedzieli ze sami nie wiedza co tam bedzie ale podejrzewaja ze jakies biura moze jakies sklepy. Fajnie by bylo jak by tam byla restauracja np KFC

mieszkaniecEl

Anuluj