UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

byłem w toruniu dworzec o wiele gorszy a pani z okienka tym bardziej nie potrafiła mi sprzedać biletu, nie potrafiła obsługiwać terminala i kasy do kart. wogóle cieżko znaleźć się w tunelach nie opisane po polsku a co dopiero w języku obcy. a toruń to przecież miast turystyczne, studenckie, z piękną historią. a do tego jeden most ma samochodowy. więc panu co mu się nasz dworzec nie podobał w elblągu niech się wstrzyma od komentarzy bo u nas jest o niebo lepiej niż w innych większych miastach. poprostu w wielu miastach potrzeba jest remontów dworców.

ELBLĄŻANIN82