UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No własnie kiedy ktos sie wexmie za dworzec PKP przeciez to wstyd i ochyda tam wejsc, kto za niego odpowiada i kiedy go wyremontuje przeciez ten dworzec PKP przy tych inwestycjach dookoła wyglada jak skansen z mninionej epoki

el

Anuluj