UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Aha. Co z tym, niedawno podpalonym budynkiem? Rozbiórka?" Żadna rozbiórka tylko remont. Z tyłu tego budynku właśnie rozkładają rusztowania, a i w samym budynku też ciągle coś remontują.

do: "sven"

Anuluj