UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Bob coś tam: Nie przesadzaj. Twoim zdaniem nie należałoby robić placu, bo prywatny inwestor buduje tam coś? W ten sposó rozumując- nic nigdzie za publiczne pieniądze nie powinno byc budowane.

bób

Anuluj