UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech ktoś napisze co dzieje się ze starym budynkem na przeciwko inwestycji Mytycha, czy już go rozbierają? Może ktos wie czyją jest własnością miasta czy PKP ? Oczywiście zmiany na plus w tym arcyważnym punkcie każdego miasta cieszą, ale zapytam czemu następuje to dopiero gdy pojawia się inwestor budujący nieruchomość i czy nie jest przyjęte w takich przypadkach że to inwestor podnosi standart otoczenia wokól swojej nieruchomosci, nawet gdy teren jest publiczny. Narazie to za publiczne pieniądze podnosi się wartość inwestycji Mytycha, kto by chciał tam coś robić gdyby plac wyglądał tak jak przed remontem?

Bob B.