UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przepraszam, zapomniałem podpisać swoją wypowiedź dotyczącą niemożności zapłaty za bilety kartą. Do Elblążanina 82: dziecko, są jeszcze gorsze dworce niż w Toruniu. Czy chcesz żeby turyści porównywali Twoje miasto do zabitych deskami dziur czy może wolałbyś aby w Twoim mieście było NORMALNIE. Tak jak być powinno.
turysta