UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przepraszam, zapomniałem podpisać swoją wypowiedź dotyczącą niemożności zapłaty za bilety kartą. Do Elblążanina 82: dziecko, są jeszcze gorsze dworce niż w Toruniu. Czy chcesz żeby turyści porównywali Twoje miasto do zabitych deskami dziur czy może wolałbyś aby w Twoim mieście było NORMALNIE. Tak jak być powinno.

turysta