UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam, zapomniałem podpisać swoją wypowiedź dotyczącą niemożności zapłaty za bilety kartą. Do Elblążanina 82: dziecko, są jeszcze gorsze dworce niż w Toruniu. Czy chcesz żeby turyści porównywali Twoje miasto do zabitych deskami dziur czy może wolałbyś aby w Twoim mieście było NORMALNIE. Tak jak być powinno.
turysta