UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No własnie kiedy ktos sie wexmie za dworzec PKP przeciez to wstyd i ochyda tam wejsc, kto za niego odpowiada i kiedy go wyremontuje przeciez ten dworzec PKP przy tych inwestycjach dookoła wyglada jak skansen z mninionej epoki

el