UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w tym reklamowym artykule, wychwalającym pana Prezydenta, pani Naczelnik nieśmioało wspomniała o zegarze słonecznym /już wpadka !- budynek Mytycha jest zbyrt wysoki !/ oraz o FONTANNIE !. Ta fontanna ma kosztować - bagatela - 750.000 zł !!!! Za te pieniądze można posatawić na działce miejskiej w stanie surowym jeden budynek komunalny !!! Gratuluję rozrzutności. Eb