96
10.12.2007

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ile osób, z komentujących widziało makietę lub komputerowe wizualizacje tego co komentują? Gdzie można to obejrzeć? Może wtedy to skomentuję. Na razie bryła budynku ni jak nie pasuje mi do otaczjących ją budowli. Albo architekci się nie postarali, albo. .. . A swoją drogą, to "komu już nie zależy" na jednolitym starym stylu naszej starówki?
(2008.01.11)

info

0  
  0
www. elblaskienieruchomosci. pl
www.elblaskienieruchomosci.pl (2008.01.12)

info

0  
  0
ludzie, którzy włożyli ogromnie dużo pracy w uruchomienie galerii, zamykają dzialalność (nie stać ich na opłaty czynszowe), ponieważ pozostają bez wsparcia ze strony miasta, na tak wysokie czynsze stac tylko banki i biura, prawdą jednak jest to, że za pieniądze ducha starówki się nie kupi, nie wiem ile pieniędzy włożyliście w budowę, ale jesli nie zrobicie tego z głową to efekt bedzie kiepski
kontra1 (2008.01.14)

info

0  
  0
Jakby nie patrzec, ta budowa już szpeci starówkę. Nie będę broniła firmy Mytych. Najpierw szczyci się, że współpracuje z archeologami a potem buduje szkaradę. O pieniadze poszło a efekt chciwości na długie lata zepsuje naszą starówkę.
Tacjanna (2008.01.18)

info

0  
  0
Proszę aby naczelnik wydziału architektury nowej władzy politycznej przeszedł się pieszo od strony pl. Słowiańskiego do katedry i zobaczył ten skandal. Jak można Było wydać pozwolenie na budowę na starym mieście budynku który wystaje poza linię zabudowy istniejących budynków. Gdzie jest Plan zagospodarowania miejscowego, Kiedy zostanie wydana decyzja rozbiórki tej samowoli budowlanej i przeproszenia mieszkańców Elbląga za takie bezprawie. Jeżeli ta budowa nie zostanie przerwana w takim kształcie jak obecnie to sprawa skończy się w sądzie na pewno nie elbląskim.
OMAM (2008.01.19)

info

0  
  0
Zgadzam sie z przedmowca i sam rowniez wystapie z wnioskiem do Naczelnik Wydzialu Architektury Pani Barbary Czajkowskiej, zeby nie pozwalala na brzydka zabudowe starowki. Przed wojna stare miasto nalezalo do najladnieszych w Polsce a obecnie jest bardzo prowincjonalne i bez wyrazu. Rozumiem, ze nie ma pieniedzy na rekonstrukcje ale nowe kamienice powinny byc bardziej stylowe i historyczne. Bardzo nie podoba mi sie projekt kamienic przy Bramie Targowej i mam nadzieje ze rowniez zostanie zbojkotowany - Pawel
(2008.01.19)

info

0  
  0
Jestem mieszkańcem Torunia, a od urodzenia elblążaninem. Stwierdzam, że ten biurowiec absolutnie nie powinien stanąć na elbląskiej starówce, jakby było mało miejsca gdzie indziej. Widocznie komuś bardzo zależało, aby zepsuć architekturę i klimat odradzającej się pięknej elbląskiej starówki, do której mam duży sentyment. Starówka jest bez wątpienia perłą Elbląga. Niech mieszkańcy mojego rodzinnego miasta nie dopuszą do dalszej samowoli ludzi łatwego biznesu. Co na ten temat mają do powiedzenia władze miasta i wojewódzki konserwator zabytków ? Co zamierzają zrobić moi rodacy z Elbląga. Pomimo, że mieszkam w Toruniu zawsze jestem sercem i myślami w moim rodzinnym Elblągu.
elblążanin z Torunia (2008.01.20)

info

0  
  0
moim zdaniem masakra!!!!! ochyda. niech juz to cos tam stoi, jak juz zaczeli to napewno nie zmienia zdania! ale mam tylko jedno pytanie jak ta budowa bedzie dlugo trwala?? skaczycie chlopaki jeszcze w tym roku????? a tak po za tym to zabieszcie sie moim zdaniem za nasze drogi a potem za niszczenie starowki!!!!!
tati (2008.01.21)

info

0  
  0
Byliscie kiedys w Wiedniu, Wilnie? Tak takie rzeczy sie udaja, wyglada to ladnie, polaczenie nowoczesnosci z oddechem dziejow. Nie widze w tym budynku nic, co by razilo i uderzalo w charakter naszej starowki. Jestem na tak!
(2008.01.25)

info

0  
  0
co do sakralizujacych firme mytych - nikt nie robi tego za darmo, w ramach charytatywnego upiekszania miasta, wiec nie piszcze prosze takich bzdur, ze firma mytych sie och poswieca a my to nic nie zrobimy sami. .. ile to juz sie buduje? to w ogole dojdzie do skutku? jakkolwiek. .. artykul dobry, rzeczowy, gratuluje.
isi (2008.02.03)

info

0  
  0