UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proszę aby naczelnik wydziału architektury nowej władzy politycznej przeszedł się pieszo od strony pl. Słowiańskiego do katedry i zobaczył ten skandal. Jak można Było wydać pozwolenie na budowę na starym mieście budynku który wystaje poza linię zabudowy istniejących budynków. Gdzie jest Plan zagospodarowania miejscowego, Kiedy zostanie wydana decyzja rozbiórki tej samowoli budowlanej i przeproszenia mieszkańców Elbląga za takie bezprawie. Jeżeli ta budowa nie zostanie przerwana w takim kształcie jak obecnie to sprawa skończy się w sądzie na pewno nie elbląskim.

OMAM