UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ludzie, którzy włożyli ogromnie dużo pracy w uruchomienie galerii, zamykają dzialalność (nie stać ich na opłaty czynszowe), ponieważ pozostają bez wsparcia ze strony miasta, na tak wysokie czynsze stac tylko banki i biura, prawdą jednak jest to, że za pieniądze ducha starówki się nie kupi, nie wiem ile pieniędzy włożyliście w budowę, ale jesli nie zrobicie tego z głową to efekt bedzie kiepski
kontra1